Deň matiek

Obec Helcmanovce a ZŠsMŠ Helcmanovce srdečne pozývajú všetky mamičky na DEŇ MATIEK dňa 08.mája 2022 o 14.00 hod. sále Domu služieb a kultúry v Helcmanovciach.

Mobilná aplikácia

Vážení občania, chceme Vás informovať o novej mobilnej aplikácií. V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie, ktoré obec ponúka. O najnovšom a aktuálnom dianí Vás budú informovať upozornenia, ktoré sú súčasťou mobilnej aplikácie. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť  priamo z Google Play, z App store alebo cez webstránku obce.

Obecný úrad

Kontaktné údaje Úradné hodiny Cenník služieb a poplatkov: Prenájom priestorov DSaK: Veľká sála 50 € /2 hod Veľká sála počas vykurovacieho obdobia 84 € /2 hod každá ďalšia začatá hodina veľká sála 5 € každá ďalšia začatá hodina veľká sála počas vykurovacieho obdobia 7 € Malá sála – bar, spol. miestnosť 34 € /2 hod Malá sála – bar, spol. miestnosť počas… Čítať viac

Aktuality

Oznam

Vážení občania, Obecný úrad v Helcmanovciach bude dňa 18.11.2022, t.j. v piatok z prevádzkových dôvodov zatvorený. Za pochopenie ďakujeme.

Všetky aktuality

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Helcmanovce a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Helcmanovce Google Play Helcmanovce App Store
Viac o aplikácii

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Súkromný podnikateľ zo Štrby ponúka na predaj brav., hov., hyd. mäso a domáce údené výrobky. Domáca klobása 7,99 €, brav. výrez chudý 4,69 €, kur. krídla, štvrte 2,99 €, kuracie pr…
Odoslané 6. decembra 2022 10:10

Milý občan, dnes prebieha zber plastov a vKM.
Odoslané 5. decembra 2022 07:00

Milý občan, zajtra 5.12. prebehne zber plastov a vKM.
Odoslané 4. decembra 2022 17:00

Smútiaca rodina a zbor pre občianske záležitosti v našej obci s hlbokým zármutkom oznamujú, že dňa 1.12.2022 zomrel vo veku 45 rokov náš spoluobčan Patrik Jablonovský. Sv. liturgi…
Odoslané 2. decembra 2022 14:00

Súkromny podnikateľ z Poľska ponuka na predaj zemiaky, cibuľu, mrkvu, zeler, pór, reďkovku, čiernu a červenú repu, fazuľu, cesnak, kaleráb, karfiol, šalátové uhorky, paradajky, šal…
Odoslané 2. decembra 2022 08:43

Vážení občania, oznamujeme Vám, že predajná akcia, ktorá sa mala konať dnes 2.12.2022 v kultúrnom dome sa z technických príčin neuskutoční.
Odoslané 2. decembra 2022 08:32

Nadchádzajúce udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.